רופא שיניים עזרה ראשונה באשקלון

ד"ר דמיטרי מרטיננקו הינו רופא שיניים המעניק טיפולי שיניים למעלה משני עשורים למטופלים מהעיר אשקלון, שדרות, קריית גת והסביבה. אל המרפאה הממוקמת בעיר אשקלון, מגיעים מטופלים רבים, גברים ונשים כאחד, בגילאי 18 ומעלה הזוכים כולם לטיפול מסור.

מרפאתו של ד״ר דמיטרי פתוחה בשבת ובחגים ומספקת שירותי רופא שיניים תורן באשקלון למקרי חירום - עזרה ראשונה לשיניים באשקלון.

טלפון לתיאום ביקור: 08-374-0374

.

רופא שיניים מומלץ באשקלון

לקוחותינו ממליצים

מעל 60 חוות דעת נוספות על הרופא ניתן לראות כאן


נזקקתי לטיפול חירום באמצע החג קיבלתי שירות מהיר,אדיב ומקצועי מד"ר דימטרי


טיפול מקצועי מענה מהיר תודה רבה


רופא שיניים הכי טוב באשקלון קשוב, לא ממהר, עושה את עבודתו נאמנה יחס אישי ומקצועיות ברמה גבוהה חד משמעי מומלץ


לרופא שיניים באשקלון ד"ר דמיטרי רצתי להגיד לך תודה רבה על הטיפול אני הייתי מאוד מרוצה רופא מיספר 1 מליצה בחום עליך אלוף עבודה ממש טוב.


דוקטור דימטרי ממש עושה עבודה מעולה , הטיפול מעולה והמחיר לגמרי שווה את זה ממש ממליצה


שירות מצויין ומקצועי, מומלץ.

הצוות שלנו עומד לשירותכם

את המרפאה הקים ד"ר דמיטרי מרטיננקו, רופא שיניים עם ידע וניסיון של למעלה מ- 30 שנה בתחום. ד"ר מרטיננקו מבצע בעצמו את כל הטיפולים שמוצעים במרפאה.


יצירת הקשר שלו עם המטופל, ההיכרות המעמיקה עם ההיסטוריה הרפואית שלו, תורמת לבניית האמון בינו לבין הרופא, ותורמת לטיפול מוצלח, יעיל ומהיר יותר, ובסופו של דבר גם לחוויה חיובית יותר כמובן.

לצדו של ד"ר מרטיננקו עובד הצוות המקצועי שלנו, שמעניק לכל מטופל יחס אישי וחם וכמובן שירות מקצועי. בזכות זאת, נוצרת במרפאה שלנו תחושה נעימה ומשפחתית, שהופכת את חוויית הביקור שלכם לנעימה יותר

תעודות והסמכות

מה ניתן לעשות כשיש כאבי שיניים חזקים?

מה הסיבות לכאבי שיניים?

כאבי שיניים מופיעים בדרך כלל בהפתעה ומגיעים מתוך השן או מהרקמות הסמוכות וזאת כתוצאה מפגיעה בעצב הדנטלי. כאב המתאפיין בעוצמה גבוהה מצריך פנייה דחופה לרופא השיניים. על מנת לקבוע את הסיבה לכאב ואת דרך הטיפול, יערוך הרופא צילום רנטגן של השן והאזור מסביבה. בדרך כלל ניתן להתגבר על הכאב באמצעות טיפול הניתן בביקור הראשון אצל רופא השיניים, אולם במקרים מורכבים יותר עשויים להידרש מספר ביקורים אצל הרופא כדי לרפא את השן לחלוטין.

הסיבות העיקריות לכאבי שיניים:

עששת

עששת היא מחלה זיהומית הנגרמת כתוצאה מחיידקים החיים על השיניים ומפרישים חומצה, הגורמת לפירוק הרקמות הקשות של השן, כמו אמייל ודנטין. בהיעדר טיפול בעששת בזמן, יכולה המחלה להשתלט על השכבה הרכה ביותר בשן הנקראת מוך השן, המכילה עצבים וכלי דם. בשלב זה ולפעמים אף קודם לכן, עלולים להתפתח כאבים חזקים המשבשים את החיים היומיומיים, ובמקרים רבים כאב שעלול להפריע גם למהלך השינה.

טראומה

פציעה או טראומה באזור הפנים ובפרט בשיניים, עשויה לגרום לנזק לשיניים ולכאבים. כאב מפציעות קלות עשוי להימשך ללא תסמינים ברורים, אך עלול להתפתח להתפשטות זיהום ברקמות הסמוכות לשן ואפילו לגרום לאובדן השיניים.

שחיקת שיניים

שחיקת שיניים היא תופעה שכיחה הנקראת גם חריקת שיניים. תופעה זו באה לידי ביטוי בפעילות לא רצונית של שרירי הלסת בעקבות מתח, לחץ נפשי, חרדה, בעיות עצביות או תופעות לוואי של תרופות שונות. שחיקת שיניים עלולה להרוס את מבנה השן או טיפולים דנטליים שנעשו, כמו סתימות, כתרים או שתלים. לכאב בשרירי הפנים, כאב ראש ואף נזק בלתי הפיך של הלסתות.  שחיקת שיניים עלולה ליצור מצב של רגישות בשיניים עקב שחיקת שכבת השיניים המצפה את השן וללשבירת שיניים  

כאב שיניים הוא סימפטום מדאיג המצביע על התפתחות מהירה של תהליך פתולוגי בחלל הפה. לכן במקרה של כאב שיניים מומלץ להתייעץ מיידית עם רופא. ללא טיפול הכאב ילך ויחמיר ויתכנו סיבוכים.


איך אפשר לטפל בכאב שיניים בצורה עצמאית בבית?

  • נקו את הפה משאריות מזון
  • להקלה זמנית על הכאב השיניים ניתן לשטוף את הפה במי מלח או לעשות קומפרסים קרים.
  • קחו משכך כאבים, כגון אקמול או דקסמול
  • קבעו תור לרופא השיניים


מה לא מומלץ לעשות בזמן כאבי שיניים?

  • לשתות או לאכול אוכל חם
  • לעשן
  • לשכב. בזמן עמידה הכאבים בדרך כלל חלשים יותר
  • אין להשתמש בקומפרסים חמים משום שזה יכול להחמיר את הכאבים


מה ההשלכות האפשריות של כאב שיניים?

חשוב להבין שכאב שיניים עלול להיעלם כפי שהגיע, אולם אין זה אומר שסיבת הכאב חלפה, להיפך. כאב חריף שנגרם ממחלה קלה, עלול להתפתח לכאב כרוני ולסיבוכים. אם אתם חווים כאב שיניים, מומלץ להגיע לרופא השיניים בהקדם האפשרי גם אם הכאב חלף.


לאן ניתן לפנות עם כאבי שיניים חזקים?

בימי חול, בשעות העבודה תוכלו לפנות לרופא השיניים המטפל שלכם ללא בעיה. אולם, מעבר לשעות הפעילות, כגון בלילה, בסופי שבוע או בחגים קשה יותר למצוא טיפול מהיר לכאבי שיניים, מכיוון שרוב המרפאות סגורות. במקרה של כאבי שיניים חזקים חפשו רופא שיניים תורן שזמין בסופי שבוע, בחגים ובערבים.

ניתן לפנות לרופא התורן שלנו  24 שעות ביממה ולקבל שירות עזרה ראשונה במקרה של כאב חזק.


כמה זמן יכול להימשך כאב שיניים?

התקפות כאבי שיניים הינם לרוב בעלי אופי מרווח. בשלב הראשוני, כאב חזק יכול להימשך כעשר עד עשרים דקות, ובשלב הכרוני כשלושים עד ארבעים דקות. אולם במצבים מסוימים, כאב שיניים יכול להיות קבוע.


מהו תהליך טיפול בכאב שיניים על ידי רופא שיניים?

על מנת לקבוע את הסיבה לכאב, הרופא יבצע אבחון שיתחיל מצילום רנטגן באזור הכואב. תוצאות הצילום יצביעו על הסיבה ולאחר מכן הרופא יקבע את אופן הטיפול. צילום רנטגן יכול למצוא כי לא בהכרח השן שהמטופל התלונן עליה היא הסיבה לכאב, אלא דווקא שן שכנה לה משום שבזמן דלקת נרחבת, החולה לא תמיד מסוגל לציין בצורה מדויקת את מיקום הכאב, ולכן לא ניתן לבצע טיפול בלי אמצעי אבחון.


האם ניתן למנוע כאבי שיניים?

על מנת למנוע כאבי שיניים, חשוב לשמור על מצב חלל הפה, לטפל בעששת בזמן ולמנוע התפתחות של דלקות. אחת הסכנות היא עששת נסתרת המתפתחת על משטחי השיניים ובלתי נראית למטופל עד שמאוחר מדי. לכן מומלץ להיבדק אצל רופא השיניים לפחות פעם בשנה.

היגיינת פה אישית מסייעת לשמר את בריאות הפה. חשוב  לצחצח שיניים פעמיים ביום, להשתמש בחוט דנטלי ולאחר האכילה, מומלץ להשתמש במסטיק או מי פה. 

נכתב על ידי דר' דמיטרי מרטיננקו רופא שיניים

ניסיון במקצוע 30+ שנים

מרפאתינו

הטיפולים במרפאה

רופא שיניים דימטרי מרטיננקו מעניקים לכם את הטיפולים הבאים:

עקירות

הרס וריקבון של השיניים יכולים להיווצר כתוצאה מהזנחה או ממחלה. במיקרים כאלה אין ברירה אלא לעקור את השן. עקירות פשוטות או כירורגיות יכולות לעזור גם לפתור בעיות דנטליות שמקורן בצמיחת שיניים עודפות או עקומות.

טיפולים משמרים

ישנם סוגים שונים של טיפולים שמטרתם היא לשמור על בריאות הפה, השיניים והחניכיים ולמעשה לשמור על המצב הקיים. טיפולים אלה נקראים טיפולים משמרים והם כוללים: שיחזורים וסתימות, טיפולי שורש, איטום חרירים וחריצים ועוד.

השתלות שיניים

כיום הטיפול שנחשב לטוב ביותר לטיפול במחסור של שיניים, הוא השתלת שיניים. שתלים דנטליים יאפשרו לכם ליהנות מתפקוד בריא ונכון של הפה בזמן אכילה, לעיסה ודיבור וכמובן גם מהיתרונות האסתטיים של פה מלא שיניים.

השתלות עצם

במקרים שבהם נדרשת השתלת שיניים ואין מספיק עצם כדי לבצע השתלה דנטלית, יש צורך בטיפול מקדים, שנקרא השתלת עצם. את השתלת העצם מבצעים בלסת, כדי לאפשר לשתל הדנטלי להיקלט כראוי.

פרטי הקשר ושעות הפעילות

כתובת: העבודה 1, אשקלון

טלפון: 08-675-6635

דוא"ל: dr.mdima@gmail.com

שעות הפעילות:

ימים א' - ה' 9:00 - 20:00

יום ו' 9:00 -14:00


דילוג לתוכן